Výpůjční podmínky

 

Cena pronájmu zahrnuje vždy Rezervační poplatek a Denní částku pronájmu. 

Rezervační poplatek ve výši 399 Kč včetně DPH se hradí při online objednávce na stránkách pujcovna.ekolo.cz, nebo v hotovosti při osobní rezervaci v ekolo.cz. Tento poplatek je nevratný.

Denní pronájem je typicky ve výši 400 Kč za jedno elektrokolo na den. Konkrétní sazbu naleznete vždy pod konkrétním modelem kola. (V průběhu sezóny se může sazba lišit, například u elektrokol více ojetých může být snížena na 299 Kč / den, u nových elektrokol dražších značek zvýšena na 499 Kč / den).

Vratná záloha za jedno zapůjčené elektrokolo je vždy 10.000 Kč (400€).
Zálohu je nutné složit v hotovosti nebo formou před-autorizace na platební kartě (VISA, MC/EC).
Při vrácení elektrokola je navrácena záloha po odečtení denního půjčovného (+ případné poškození elektrokola).
Upozorňujeme, že před-autorizace na platební kartě vyprší po 5-8 dnech od vyúčtování a ekolo.cz není schopna tento proces s bankou uspíšit.

Pro výpůjčku je třeba doložit: 2 osobní doklady s fotografií, z nichž jeden musí být platný občanský průkaz občana ČR nebo platný cestovní pas cizince. 

V případě výpůjčky pro právnickou osobu / instituci je třeba doložit tyto dokumenty od osoby, která výpůjčená elektrokola přebírá a zároveň doložit vztah - plná moc k zastupování nebo zaměstnanecký průkaz. 

Maximální délka výpůjčky elektrokola je 14 po sobě jdoucích dnů.  

Zdarma se zápůjčkou elektrokola: nabíječka, ochranná brašna na nabíječku, značkový zámek na kolo, ochranná přilba.  Dětská sedačka na nosič (pokud lze): 100 Kč /den.

Zápůjčka zdarma!  
Pokud se do 1 měsíce po ukončení zápůjčky rozhodnete v ekolo.cz zakoupit libovolné elektrokolo, vrátíme Vám půjčovné až do výše 3.000 Kč vč. DPH.