Výpůjční podmínky

 

Cena pronájmu zahrnuje vždy Rezervační poplatek a Denní částku pronájmu. 

Rezervační poplatek ve výši 399 Kč včetně DPH se hradí se při online objednávce na stránkách pujcovna.ekolo.cz, nebo v hotovosti při osobní rezervaci v ekolo.cz. tento poplatek je nevratný.

Denní pronájem je typicky ve výši 400 Kč za jedno elektrokolo a den. Konkrétní sazbu naleznete vždy pod konkrétním modelem kola. (V průběhu sezóny se může sazba lišit, například u elektrokol více ojetých může být snížena na 299 Kč / den, u nových elektrokol dražších značek zvýšena na 499 Kč / den).

Vratná záloha za jedno zapůjčené elektrokolo je vždy 10.000 Kč (400€).
Zálohu je nutné složit v hotovosti nebo formou před-autorizace na platební kartě (VISA, MC/EC).
Při vrácení elektrokola je navrácena záloha po odečtení denního půjčovného (+ případné poškození elektrokola).
Upozorňujeme, že před-autorizace na platební kartě vyprší po 5-8 dnech od vyúčtování a ekolo.cz není schopna tento proces s bankou uspíšit.

Pro výpůjčku je třeba doložit: 2 osobní doklady s fotografií, z nichž jeden musí být platný občanský průkaz občana ČR nebo platný cestovní pas cizince. 

V případě výpůjčky pro právnickou osobu / instituci je třeba doložit tyto dokumenty od osoby, která výpůjčená elektrokola přebírá a zároveň doložit vztah - plná moc k zastupování nebo zaměstnanecký průkaz. 

Maximální délka výpůjčky elektrokola je 14 po sobě jdoucích dnů.  

Zdarma se zápůjčkou elektrokola: nabíječka, ochranná brašna na nabíječku, značkový zámek na kolo, ochranná přilba.  Dětská sedačka na nosič (pokud lze): 100 Kč /den.

Zápůjčka zdarma!  
Pokud se do 1 měsíce po ukončení zápůjčky rozhodnete v ekolo.cz zakoupit libovolné elektrokolo, vrátíme Vám půjčovné až do výše 3.000 Kč vč. DPH.