Asistenční služba

Eurocross
Ve spolupráci s nizozemskou pojišťovnou Eurocross Asistence nabízí Půjčovna ekolo.cz ke každé zápůjčce elektrokola asistenční služby CykloMobilita24.

 

K čemu je Asistenční služba?
 

 • Stane se vám nehoda a dojde k poškození na zapůjčeném elektrokole.

 • Dojde k poruše u zapůjčeného elektrokola a toto je nepojízdné. 
   

-> Asistenční vůz CykloMobilita24 vás i zapůjčené elektrokolo dopraví do výchozího místa vaší cesty, nebo do nejbližšího cyklo-servisu, až do vzdálenosti 50 kilometrů. Náklady na opravu hradí uživatel (pokud se jedná o selhání zapůjčeného elektrokola, po telefonické konzultaci s cyklo-servisem může náklady na tuto opravu zpětně uživateli - vypůjčiteli uhradit půjčitel).

-> Pokud není zapůjčené elektrokolo v cyklo-servisu opraveno “na počkání”, zajistí CykloMobilita24 úhradu cestovních nákladů za účelem jeho následného vyzvednutí ze servisu (jízdenky na vlak, bus).

-> Pokud není možné zapůjčené elektrokolo servisem zpojízdnit do 24 hodin od nahlášení události, zajistí CykloMobilita24 úhradu nákladů na zapůjčení náhradního elektrokola (stejné kategorie) z nejbližší půjčovny, a to na dobu maximálně 5 dnů.  

 

 • Dojde k defektu pláště nebo pneumatiky elektrokola a nelze pokračovat v cestě.
   

->  Asistenční vůz CykloMobilita24 vás i zapůjčené elektrokolo dopraví do nejbližšího cyklo-servisu, až do vzdálenosti 50 kilometrů od místa defektu.

-> CykloMobilita24 uhradí až 5 hodin práce cyklo-mechanika na výměně plášťů a drobný materiál. Náhradní díly (nové duše, pláště a jiné) hradí uživatel.

 

 • Dojde ke zdravotním komplikacím uživatele elektrokola, kdy je tento dopraven záchrannou službou do zdravotnického zařízení.
   

->  Asistenční vůz CykloMobilita24 vás i zapůjčené elektrokolo dopraví ze zdravotnického zařízení do místa Trvalého bydliště, nebo do místa ubytování až do vzdálenosti 50 kilometrů.
 

 •  Dojde vám energie v baterii elektrokola a nelze na něm pokračovat dále.
   

->  Asistenční službaCykloMobilita24 pro vás vyhledá nejbližší dostupnou dobíjecí stanici /zdroj energie v okolí a zapůjčené elektrokolo vč. uživatele k ní dopraví a zajistí nabití baterie.
Tuto službu je možné využít pouze 1x v průběhu zápůjčky elektrokola. 
 

 • Potřebujete turistické informace a rady, nebo vyhledat nejbližší nabíjecí místo?

 ->  Volejte CykloMobilitu24 na telefon 296 339 624 a vše vám zjistíme. Jak asistenční služba funguje? 
 

 • Voláte Nonstop asistenci Eurocross na telefon 296 339 624 a identifikujete se kódem, který jste dostali při zápůjčce elektrokola. 

 • V provozu 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně, ale radši zasahujeme za světla. 

 • Dostupná na celém území České republiky i s přesahem 25 km od hranic do okolních států. Asistenční automobil přijede pouze na veřejnou komunikaci. Při telefonickém kontaktu vás lokalizujeme a určíme, kde je nejbližší místo, kam můžeme přijet!

   

Kolik stojí Asistenční služba CykloMobilita24?
 

 • Pro zápůjčky od 1 do 6 dnů je cena asistenční služby 35 Kč/den.

 • Pro zápůjčky od 7 do 14 dnů je asistenční služba ZDARMA a cena půjčovného se o ní nenavyšuje. 


 

Provozovatel služby Mobilita24CykloMobilita 24 - Asiisence

Eurocross Assistance Czech Republic, s.r.o.
Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2
mobilita24@eurocross.cz
+420 296 339 624