LEADER FOX Brasa ( Kat.:"B", vel.: M / 18" )

Bezpečnostní zámek
0 Kč vč. DPH / den
Nabíjecí kabel pro Powerbox
0 Kč vč. DPH / den
Cyklistická Helma
50 Kč vč. DPH / den
Cestovní brašna na zadní nosič
50 Kč vč. DPH / den

Specifikace:

18"
26"
130 Kg
25 Kg
720 Wh / 20 Ah
Panasonic GX Ultimate ( 95 Nm )
Ø 90 km
Přední odpružení: AIR, ZDVIH:120mm
Přehazovačka: SHIMANO DEORE, 11 RYCHLOSTÍ
Brzdy: SHIMANO CUES U8000
1 135 Kč vč. DPH / den
Fat e-bike s nepřekonatelným chováním na nezpevněném terénu. Model Brasa je vybaven skvělým motorem Panasonic GX Ultimate, rozměrem kol 26 x 4,0" a baterií s kapacitou 835 Wh, která zajišťuje dojezd až 140 km.

LEADER FOX Brasa 26" je elektrokolo s hliníkovým rámem, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 26 x 4,0“. Skvěle vybavený elektrický fatbike si užijete na sněhu, písku, v terénu i na asfaltu.

Motor Panasonic GX Ultimate je nejlepší motor své třídy. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg umožní dosáhnout těch nejnáročnějších cílů. Poskytuje konstantní a silný výkon i při ostrém stoupání. Středový motor Panasonic GX Ultimate s nominálním výkonem 250W je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá. Motor vyniká plynulým a velmi tichým chodem.

Integrovaná baterie LG s kapacitou 835 Wh / 23,2 Ah / 36 V a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracují dobu nabíjení. Široké pneumatiky nabízí lepší přilnavost a stabilitu na měkkých a náročných površích.S plně nabitou baterií ujedete na trekingovém elektrokole BRASA průměrně 120 km. Maximální dojezd až 140 km.

Elektrický Fat Bike Brasa má vynikající trakci na sněhu a písku, schopnost snadno překonávat překážky a nerovnosti. Zažijte komfortní jízdu na dlouhých trasách bez známky únavy. Sníh, písek, bláto nebo asfalt. BRASA drží skvěle na každém povrchu. Nabušený design a skvělá výbava podtrhují vysokou odolnost a výkonnost ve velmi náročných podmínkách. 

Celý systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. S volbou 3 režimů asistence a automatickému módu vás na cestě nic nepřekvapí. Funkci WALK využijete při vedení kola do prudkého kopce. Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.

Elektrokolo LEADER FOX BRASA je fat e-bike stvořený pro dobrodruhy, kteří touží po nekonečném dobrodružství v divokém horském terénu, na písku u ve volné přírodě.