GIANT Talon E+ 2 ( kat.:"B", vel.: L / 19" )

Nosič na dvě elektrokola na kouli ORIS
400 Kč vč. DPH / den
Cyklistická Helma
50 Kč vč. DPH / den

Specifikace:

M/18"
Maxxis Rekon 29x2.4" Wire Bead, 60 TPI
120 kg
23 kg
500 Wh
Giant SyncDrive Core
Ø 63 km
Přední odpružení: SR Suntour XCM ATB Coil 29, 100 mm travel
Přehazovačka: Shimano Alivio M3100
Brzdy: Tektro HD-M275, hydraulic
885 Kč vč. DPH / den

Dopřejte si skvělý pocit z jízdy a sílu motoru - elektrokolem Talon E+ 2 29. Tento model využívá nového motoru SyncDrive Core Yamaha a energii mu dodává lithiová baterie EnergyPak s kapacitou 500 Wh.


Talon E+ 2 29 je postaven na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s pohodlnou geometrií a je vybaven novým typem motoru Yamaha - SyncDrive Core. Jedná se o velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm. Díky tomuto motoru má ekolo menší spotřebu energie z baterie a tím vyšší dojezd. Nechybí zde jízdní režim SmartAssist, což je plně automatické nastavení výše podpory. Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí soustava šesti senzorů PedalPlus, která s vysokou přesností měří sílu vašeho šlapání a podle toho vyhodnocuje, kolik energie má dodat motor, aby spotřeba energie z baterie byla co nejefektivnější. Výsledkem je snadno předvídatelný a přirozený projev motoru a jízda na kole je příjemná, plynulá a s dostatkem výkonu, bez ohledu na zvolený převod nebo povahu terénu. Dostatek energie i na delších výletech dodá lithiová baterie EnergyPak 500 Wh, která je elegantně umístěna na spodní rámové trubce a vyjímá se do strany. Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+ umožňuje dodatečnou instalaci kompatibilního displeje, který je nabízen jako volitelné příslušenství. Manipulaci s kolem za chůze usnadní funkce walk assist. Díky Bluetooth konektivitě si pak můžete kolo spárovat s aplikací Giant RideControl pro chytré telefony (Android a iOS) - tato aplikace má v nabídce i další užitečné funkce jako například přesný stav baterie, možnost upravit výši podpory ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o jízdách či fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu. Z hlediska jízdního komfortu určitě oceníte odpruženou vidlici se zdvihem 100 mm a při brzdění se můžete spolehnout na hydraulické kotoučové brzdy. Rám kola je připraven na dodatečnou montáž stojánku pomocí integrovaného úchytu. 

TECHNOLOGIE GIANT HYBRID CYCLING
Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim SmartAssist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tato centrála celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání.

DOSTATEK SÍLY I ENERGIE
Nový středový motor SyncDrive Core Yamaha je velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota. Baterie EnergyPak je součástí spodní rámové trubky, vyjímá se do strany a nabíjet ji můžete i přímo v kole.

AUTOMATICKÝ REŽIM SMARTASSIST
Kromě pěti manuálně volených jízdních režimů máte k dispozici také plně automatický režim SmartAssist, ve kterém systém sám vyhodnocuje, jakou míru podpory má motor dodat. Pomáhá mu v tom 6 senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.