Jak funguje rezervační systém Půjčovny elektrokol ekolo.cz


1.      Zvolte si typ výpůjčky

Chcete se na elektrokole jenom projet po městě, nebo si některý model důkladně otestovat?   Zvolte si „Hodinovou rezervaci“  a vyberte si z nabídky zápůjčky na 4 nebo 8 hodin. Zvolte si den (Pondělí – Sobota) a systém Vám nabídne přesný čas, kdy si kolo přijdete vyzvednout.  

 

Potřebujete elektrokolo na delší dobu – například na dovolenou nebo na služební cestu? Zvolte si „Vícedenní rezervaci“. Můžete rezervovat zápůjčku na 1 den, 2 dny nebo až na 14 po sobě jdoucích dnů.  Zvolte si den výpůjčky a naklikejte počet dnů, na které si elektrokolo půjčujete.     

 

Máte volný víkend? Využijte náš „Víkendový speciál“ – za částku pouze 1500 Kč si můžete jakékoli elektrokolo zapůjčit v pátek a vrátit ho až v pondělí.
Zvolte si měsíc a systém Vám nabídne termíny víkendů, kdy můžete tuto nabídku využít.


2.      Vyberte si elektrokolo jaké se Vám líbí.

Nabízíme výpůjčku elektrokol Terénních, Cestovních i Městských (včetně skládacích).  

Systém automaticky navrhuje pouze ty modely, které jsou volné ve zvoleném termínu. 

Pokud jste nenašli ekolo. Které chcete, zkuste upravit termín výpůjčky.


  

Klikněte na „Vybrat“ a v dalším dialogu zaškrtněte, zdali chcete k tomuto elektrokolu zapůjčit také ochranou přilbu a/nebo náhradní baterii.  

Bezpečnostní zámek Vám zapůjčíme automaticky a k vícedenním zápůjčkám i nabíječku.

  

3.      Po kliknutí na „Rezervovat“ se zobrazí Vaše rezervace.

Prostudujte si jí prosím.  Je zde uvedena celková cena zápůjčky + výše povinné vratné kauce.4.      Po kliknutí na „Rezervovat kolo“ budete vyzváni k vyplnění Vašich údajů

pro přípravu výpůjční smlouvy. Pokud rezervujete pro Vaši firmu, budeme od Vás při výpůjčce požadovat váš vztah k subjektu (člen statutárního orgánu zapsaná v OR nebo plná moc podepsaná orgánem společnosti). V případě potřeby prosím uveďte do pole „Poznámky k rezervaci“ vaše  speciální přání – například závoz elektrokola, služby cyklo-průvodce, atd. .

5.      Každou rezervaci telefonicky ověřujeme

V případě jakéhokoli dotazu prosím pište na pujcovna@ekolo.cz nebo mezi 9:00 - 17:00 volejte na číslo 775 564 466.